21.09.2016 08:43 - давність новини: 8 р.
Автор:  Дворніков Андрій

ДЕЛЕГАЦІЯ ДО ПОЛЬЩІ

20 вересня міський голова м.Жовква в складі делегації : Тадей Швай директор водоканалу та Михайло Копко з робочим візитом  відвідали посольство України в Руспубліці Польща  та націаонлаьний фонд охорони навколишнього середовища та водного господарства Республіки Польща
В посольстві України в Республіці Польща відбулась перша робоча зустріч з третім секретарем посольства України в Республіці Польща Василем Йорданем.
Підчас зустрічі делегації Жовківської міської ради було представлено польській стороні проект реконструкції очистних споруд міста, каналізаційно-насосних станцій, а також будівництво колекторів в селах прилеглих до м. Жовква.
Друга робоча зустріч відбулась у фонді охорони навколишнього середовища та водного господарства, в якій взяли участь:
 - Казімєж Куйда - президент фонду охорони навколишнього середовища
 - Роман Войцік - заступник
 - Анна Чижевська - директор департаменту водного господарства
В ході цих зустрічей представники фонду висловили готовність до подальшої співпраці та розгляд можливості фінансування проектів.