06.04.2023 15:23 - давність новини: 358 дн.
Автор:  Архітектура та містобудування

Час проведення громадських слухань проекту ДПТ промисловості в с. Зіболки

Відділ містобудування та архітектури Жовківської міської ради  повідомляє, що громадські слухання проекту детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Зіболки Львівського району Львівської області,  розробленого на основі рішення Жовківської міської ради від 26.12.2022 року №175  «Про надання дозволу на розробку детального плану території по зміні цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» в «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» в с. Зіболки Львівського району Львівської області» відбудуться 10.04.2023 року в 11.00 год. у малій сесійні залі Жовківської міської ради по вул. Львівська, 40 в м. Жовква.
Ознайомитись з матеріалами  даного детального плану можна на офіційному сайті Жовківської міської ради та у відділі містобудування та архітектури.