05.05.2021 14:57 - давність новини: 3 р.
Автор:  ЦНАП
Категорія: Цнап

Центр надання адміністративних послуг Жовківської міської ради

На 8 черговій сесії VIII демократичного скликання від 05.05.2021 року Жовківської  міської ради Львівського району Львівської області прийнято рішення про створення Центру надання адміністративних послуг  Жовківської міської ради, з метою забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг, реалізації захисту прав,свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, отримання громадянами з усіх населених пунктів громади швидких та якісних адміністративних послуг.
Рішенням сесії затверджено:
Положення про Центр надання адміністративних послуг Жовківської  міської ради,
перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Жовківської  міської ради,
регламент Центру надання адміністративних послуг Жовківської  міської ради,
Основними завданнями Центру надання адміністративних послуг Жовківської  міської ради  є:
Організація оперативної і зручної системи надання необхідних громадянам та суб’єктам господарювання адміністративних послуг.
Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та покращення якості їх надання.
Забезпечення інформування суб’єктів звернень вичерпної інформації про  вимоги та порядок надання адміністративних послуг у Центрі.
На веб-порталі Жовківської  міської ради Ви завжди можете отримати інформацію про порядок та спосіб надання адміністративних послуг, ознайомитись з переліком необхідних документів. Також, дізнатися про місце розташування, графік роботи і перелік послуг.