14.10.2017 09:15 - давність новини: 2 р.

Інформація для ОСББ

19 жовтня 2017 року у місті Львові пройде заключна конференція «Розробка, впровадження та популяризація нових форм управління житловою нерухомістю» за результатами реалізації проекту «Development, Maintenance and Popularization of New Methods of Housing Real Estate Management».
Відповідно, Тренінгово-аплікаційний центр та Центр досліджень місцевого самоврядування спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю, Асоціацією Місцевих Рад «Ради Львівщини» та Львівським регіональним відділенням Асоціації міст України запрошують до участі у заході зацікавлених осіб та осіб діяльність котрих пов'язана із тематикою управління житловою нерухомістю,  енергозбереженням та сталим розвитком житлового фонду міст України.
Місце проведення: м. Львів, вул. Винниченка, 18,
Час проведення: 09:30 – 16:00, 19 жовтня 2017 року
Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.
Головною метою проекту є підвищення потенціалу та сприяння громадським організаціям в житловій сфері, популяризація ОСББ, інформування їх про кращі і найбільш ефективні способи управління, підвищення рівня інформованості населення про ОСББ та будинкоуправління, становлення конкурентного ринку управління житловою нерухомістю.
Участь у заході безкоштовна!
Учасники заходу забезпечуються матеріалами і харчуванням (кава-брейк та обід).
Для участь у заході потрібно зареєструватися для цього потрібно заповнити реєстраційну форму: goo.gl/forms/ulMqqYbOZohjOqLI2
Після реєстрації очікуйте на підтвердження участі від організаторів (підтвердження буде відбуватися за вказаними Вами контактами).
Зверніть увагу! Кількість учасники обмежена.