09.11.2016 15:01 - давність новини: 7 р.

7 ЧУДЕС УКРАЇНИ

Жовкву особливо відзначили у конкурсі «7 чудес України»
9 листопада 2016 року у Великій лаврській дзвіниці Києво-Печерської лаври відбулася церемонія нагородження переможців акції “7 чудес України: історичні міста та містечка”. Місто Жовкву на церемонії представляли секретар міської ради Андрій Мазан та експерт з комунікацій Павло Деревінський.
Акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» стартувала у березні 2016 року. До фіналу конкурсу було відібрано 21 містечко серед усіх міст України. Голосування за найкращі історичні міста відбувалося до 7 листопада 2016 року. За результатами он-лайн голосування місто Жовква опинилося на 10-му місці серед усіх фіналістів. Експерти також підтримали Жовкву  як унікальне та цікаве в історичному плані містечко. Як результат Жовкві присудили спецномінацію для міст, що мають значний туристичний потенціал і зацікавленість місцевої громади у розвитку своїх населених пунктів. І хоча наше місто не увійшло у семірку переможців, проте ми отримали також відзнаку та особливі переваги, як і міста-переможці. Як відзначив Микола Томенко: «У акції фактично 10 міст-переможців». А саме Бердянськ, Біла Церква, Галич, Диканька, Канів, Ніжин, Хуст, Бердичів, Жовква та Теребовля. Про кожне з цих міст у наступному році будуть відзняті фільми та виготовлена різноманітна поліграфічна продукція. Таким чином, інформаційна та просвітницька кампанія туристичної привабливості цих 10 міст триватиме і протягом наступного року.

Сюжет каналу ICTV про церемоцію нагородження:
fakty.ictv.ua/ua/ukraine/20161109-7-chudes-ukrayiny-ogolosheno-peremozhtsiv-konkursu/