27.05.2022 18:56 - давність новини: 2 р.

25-а позачергова сесія Жовківської міської ради

Сьогодні відбулась 25-а позачергова сесія Жовківської міської ради, на якій проголосували ряд важливих питань, а саме:
1. Внесли зміни до бюджету.
За рахунок субвенції з обласного бюджету передбачено:
поточний ремонт дороги у м. Жовква, по вул. Я.Мудрого (4,5 млн грн)
переоснащення кисневої мережі у КНП «Жовківська лікарня» (700 тис грн)
За рахунок вільного залишку коштів загального фонду міськради передбачено:
субсидії та поточні трансферти підприємствам для КП «Жовківське ВУВКГ» (400 тис грн)
виконання Програми забезпечення медикаментами для окремих категорій населення (1 млн грн)
закупівлю вугілля для шкіл (1 млн грн)
придбання пожежних рукавів, палива та спецодягу для пожежної частини у м. Жовква (190 тис грн)
За рахунок вільного залишку коштів освітньої субвенції передбачено 2 млн 114.5 тис грн на заробітну плату педагогічним працівникам.
За рахунок вільного залишку коштів субвенції з державного бюджету заплановано виділити 4 млн грн на реконструкцію дитсадка у с. В‘язова.
2. Передбачили кошти для Служба автомобільних доріг у Львівській областї, у сумі 400 тис грн, як співфінансування за проведений ремонт дороги по вул. Лесі Українки та Львівська у м. Жовква.
3. Депутати міськради проголосували за об‘єкти комунального майна Жовківської міської ради, які в майбутньому можна надавати в оренду.