< Попередня новина

21.03.2016 09:48 - давність новини: 8 р.
Автор:  Наталія Сиротюк
Категорія: Податкова

Про декларування доходів громадян та новації законодавства під час зустрічі за «круглим столом»

Сьогодні, у  кабінеті першого заступника голови Жовківської РДА Любові Дунець відбувся «круглий стіл», за ініціативи керівника ДПІ у Жовківському районі Богдана Звізла, та за участю Головного державного інспектора з питань організації роботи Наталії Сиротюк .

 Учасники  «круглого столу» ознайомились із Законом України, щодо електронного декларування, та  про кампанію декларування в 2016 році в цілому , а саме - хто, коли та в які терміни  повинен декларувати доходи за 2015 рік.

«За бажанням громадяни подають декларації з метою одержання податкової знижки з податку на доходи фізичних осіб. Декларацію про майновий стан і доходи слід подати до ДПІ за місцем проживання до 1 травня 2016 року, а правом на податкову знижку можна скористатися до кінця 2016 року.»-прокоментувала інспектор.

Приємно, що  керівництво Жовківської РДА всіляко підтримують заходи, за участі податківців, а запрошені учасники зустрічі усвідомлюють необхідність декларування доходів громадян , і є активними помічниками податківців під час кампанії декларування-2016.

Дякуємо за співпрацю!!!