Автор:  Сиротюк Наталя

Орендна плата за землю у 2018 році

Жовківське відділення Личаківської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє, що згідно внесених змін до Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) Законом...[детальніше...]

Автор:  Сиротюк Наталя

У 2017 році отримано подарунок від рідної сестри чи брата. Чи необхідно подавати декларацію про майновий стан і доходи?

Заступник начальника- начальник Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області області  Богдан Звізло коментує, що Законом України від 23.02.2017 №1910-VIII «Про внесення змін до...[детальніше...]

Автор:  Сиротюк Наталя

З початку 2018 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у минулому році

Податкова декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором): - особисто або уповноваженою на це особою; - надсилається поштою з повідомленням про вручення та з...[детальніше...]

Автор:  Сиротюк Наталя

До уваги платників, які застосовують РРО!

Жовківське відділення Личаківської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області звертає увагу, що згідно з п.7 розділу ІІ Порядку опломбування реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів...[детальніше...]

Автор:  Сиротюк Наталя

Шановні платники податків Жовківщини!

29 березня 2018 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській...[детальніше...]

Автор:  Сиротюк Наталя

До уваги сільськогосподарських товаровиробників – колишніх суб’єктів спеціального режиму оподаткування ПДВ!

Жовківські фіскали інформують, що ДФС України у листі від 26.02.2018 №5715/7/99-99-15-03-02-17 «Про помилки при визначенні ознаки у номері податкової накладної» (далі – Лист ДФС №5715) щодо виправлення ситуації, коли у...[детальніше...]

Автор:  Сиротюк Наталя

Зміни щодо отримання податкової знижки за навчання за 2017 рік

З 01.01.2017 року діє норма, передбачена підпунктом 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Кодексу, згідно з якою фізична особа - платник податку має право включити до податкової знижки фактично здійснені ним протягом звітного податкового року...[детальніше...]