21.09.2022 21:29 - давність новини: 2 р.

Важливе із 29-ї сесії

20 вересня, на черговій сесії Жовківської міської ради, під головуванням міського голови Олега Вольського було прийнято ряд важливих рішень.
Внесено зміни до бюджету та виділено кошти на:
поточний ремонт вул. Я. Мудрого в м. Жовква (6 млн грн);
енергоносії для закладів освіти, охорони здоров‘я та вуличне освітлення (5 млн грн);
виконання Програми забезпечення належного функціонування Львівського РТЦК та СП на 2022 рік (2,5 млн грн);
затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення військових формувань для виконання мобілізаційних завдань(1 млн грн);
розвиток спорту у Жовківській громаді (646 тис грн);
облаштування укриттів у школах (600 тис грн);
відшкодування різниці в тарифах КП «Жовкватеплоенерго» (523,5 тис грн);
співфінансування придбання шкільних автобусів (480 тис грн);
реконструкцію комунальної котельні (400 тис грн);
харчування дітей у закладах освіти (315 тис грн) та інше.
Також було заслухано звіт про стан підготовки до опалювального сезону 2022-2023 рр. у Жовківській громаді: Ігоря Муравського (начальника Жовківського «МВУЖКГ»), Романа Курната (начальника КП «Жовкватеплоенерго») та Тадея Швая (начальника КП «Жовківський ВУВКГ»)
Крім того, депутатським корпусом підтримано питання щодо:
надання в безоплатне користування приміщень БФ «Карітас Жовква УГКЦ»
перейменування вулиць у Жовківській громаді;
закупівлю обладнання для рентгенологічного відділення КНП «Жовківська лікарня» та інше.