24.04.2019 12:50 - давність новини: 5 р.

Що зробили в Жовкві за останній час

У Жовкві відбувається реалізація заходів з розвитку інфраструктури.
Втілення робіт відбувається у межах річного плану розвитку міста, який затвердили міські депутати. Роботи відбуваються за кошти бюджету Жовківської міської ради.
Так, за останні місяці у Жовкві провели поточний ремонт водопроводу по вул. Роксолани та Василя Стуса, ливневої каналізації по вул. Воїнів УПА.
Крім того, відремонтовано пішохідні містки через ріку Свиня з вул. Івана Франка.
Втілення річного плану розвитку міста також передбачає і поточний ремонт комунальних доріг. Зокрема, було завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Б.Хмельницького, поточні ремонти тротуарів по вул. Винниківській та Гасина, розпочато такі ж роботи по Рутковича.
Серед інших проектів, які вдалось втілити, стало будівництво дитячого майданчика «Грайливий пиптик» по вул. Стуса та реконструювати огорожу території школи №3 по вул. Набережній, 2. Ці проекти було реалізовано з ініціативи мешканців міста у межах програми «Громадський бюджет».
Наразі тривають роботи з впровадження диспетчеризації вуличного освітлення.