28.02.2022 22:27 - давність новини: 2 р.

Розпорядження про заборону!!!

Заборона поселення чоловіків від 18 до 60 років в усіх закладах розміщення, незалежно від форми власності, починаючи з 28 лютого 2022 року відповідно до пункту 10 та пункту 17 статті 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" без дозволу військового комісара.
Керівникам закладів розміщення невідкладно надавати інформацію до Жовківської міської ради про кількість послених чоловіків від 18 до 60 років з зазначенням паспортних даних згідно форми.
Керівникам закладів, де здійснюється продаж алкогольних напоїв, негайно зняти з продажу всі види алкогольних напоїв у зв’язку із забороною реалізації даної продукції на підставі пункту 13 статті 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану"