26.02.2020 10:06 - давність новини: 4 р.
Автор:  А.В.Сухораб

Первоцвіт

Закликаємо не зривати, не продавати і не купувати перших весняних квітів заради збереження природи рідного краю.
Рослини, які віщують нам прихід весни опинилися на межі зникнення. Це відбувається внаслідок намагання людей перетворити першоцвіти на засіб заробітку.
Адже в результаті незаконного збору та реалізації знищується велика кількість ранньоквітучих рослин, занесених до Червоної книги України, зокрема підсніжника білосніжного, білоцвіту весняного, шафрану Гейфеля, рябчика шахового. А виявлених порушників чекатиме штраф до 3655 грн із конфіскацією об’єктів рослинного світу.
Звертаємося до мешканців Жовківщини та гостей району з проханням бережливо ставитися до ранньоквітучих весняних квітів, адже більшість із них занесені до Червоної книги.
Пам’ятаймо, що кожний покупець стимулює знищення першоцвітів та заохочує до подальшого продажу!