01.02.2022 16:01 - давність новини: 2 р.

Олег Вольський нагородив почесною відзнакою «Мати-героїня» жовківчанку

Сьогодні міський голова Олег Вольський нагородив почесною відзнакою «Мати-героїня» жовківчанку, мати п‘яти дітей - Кващишин Ольгу Романівну.
«Виховувати дітей - нелегка праця, яка потребує часу, терпіння та самовіддачі. Тож, велика честь для мене вручати таку нагороду, нашій жовківчанці.» - зазначив міський голова.
Також пані Ольга отримала посвідчення та нагрудний знак, який присвоюється згідно Указу Президента України, матерям, які народили та виховали до восьмирічного віку п‘ять і більше дітей.
Начальник відділу соціального захисту міськради Ігор Гуменюк, наголосив, що Жовківською міською радою є подано клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» на 9-ох матерів, які проживають на території Жовківської громади.