04.03.2016 00:00 - давність новини: 8 р.
Автор:  Наталія Сиротюк

Інформація щодо поступлень у лютому

1. Майже 1 млн. гривень податку на прибуток надійшло у 2016 році до Державного бюджету від платників Жовківщини. Протягом двох місяців 2016 року від суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у Жовківському районі ГУ ДФС у Львівській області, до Державного бюджету надійшло податку на прибуток в сумі 1,8 млн. грн., що складає 132,8% від планових показників. У лютому 2016 року до бюджету надійшло  майже1,0 млн . гривень, або 160,5 %виконання доведених завдань.

2. Жовківські платники сплатили до бюджету понад 20 млн. грн. єдиного соціального внеску. У 2016 році платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у Жовківському районі Головного управління ДФС у Львівській області, перерахували до бюджету понад 20 млн. грн. єдиного соціального внеску. Зокрема, у лютому до бюджету надійшло майже 8 млн. грн.,

Протягом січня-лютого року укладено  договорів добровільного страхування, в результаті чого фізичними особами додатково сплачено понад  тис. гривень.

3. У районну казну надійшло майже 5 млн. гривень єдиного податку. Протягом двох місяців 2016 року платники Жовківського району перерахували до місцевих бюджетів 4,8 млн. грн. єдиного податку, що на 1,6 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Фізичні особи-підприємці сплатили 3,7 млн. грн. єдиного податку, юридичні особи – 1,1 млн. гривень.

ДПІ у Жовківському районі Головного управління ДФС у Львівській області нагадує, що єдиний податок сплачується безпосередньо до місцевих бюджетів, тож платники спрямовують свої податки на розвиток та благоустрій свого регіону.

4. До місцевих бюджетів Жовківщини надійшло майже169 тисяч гривень податку на нерухомість. Впродовж січня-лютого цього року до місцевих бюджетів Жовківського району юридичні та фізичні особи – власники житлової та нежитлової нерухомості вклали 168,8 тис. грн., що становить 159,7 відсотків від очікуваних надходжень. У порівнянні із аналогічним періодом 2015 року надходження зросли на 61,2 тис. гривень.

5. До Державного бюджету надійшло майже 17 мільйонів гривень

Впродовж січня-лютого 2016 року до Державного бюджету платники Жовківського району попри  очікуваний план 14,3 млн. грн. сплатили 16,9 млн. грн. податків та зборів, що становить 118,7 відсотків прогнозних надходжень. Це на 2,1 млн. грн. більше, як за перших два місяці 2015 року. Зокрема у лютому-державний бюджет отримав 8,3 млн. грн, або  122,1 відсотків доведеного завдання.

6. З початку року місцеві бюджети Жовківського району отримали понад 26 мільйонів гривень. Платниками, які перебувають на обліку у ДПІ у Жовківському районі Головного управління ДФС у Львівській області,  з початку року  сплатили до місцевих бюджетів Жовківського району 26,2 млн. грн. податків та зборів, що майже на 6 млн. грн., більше, ніж очікувалось та майже на 12 млн. грн. більше, як у січні-лютому 2015 року.

Зокрема, надходження до місцевих бюджетів лютого 2016 року склали 15,6 млн. грн., що на 5,6 млн. грн. більше запланованого.

7. Бюджет отримав понад 173 тисячі гривень плати за ліцензії. Суб’єкти господарювання, які придбали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами на території Жовківського району, протягом двох місяців цього року перерахували в бюджет 173,3 тис. гривень. Це на на 30,9 тис. грн. більше, планових завдань. Приріст надходжень з плати за ліцензії у порівнянні з аналогічним періодом минулого року склав 9,3тис. гривень.

Зокрема, у лютому при очікуваних надходженнях 85 тис. грн. до бюджету надійшло 115,7 тис. грн. плати за ліцензії, що складає 136,41 % від прогнозних показників.