• 00109_Державна реєстрація включення відомостей про фіз.особу- підприємця, зареєстровану до 01.07.04 р, відомості про яку не містяться в ЄДР юр.осіб, фіз.осіб – підприємців та гром. формувань
  • 00107_Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи- підприємця за її рішення
  • 00106_Державна реєстрація фізичної особи підприємця
  • 00100_Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування та релігійної організації
  • 00097_Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування та релігійної організації)
  • 00094_Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)
  • 00092_Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)
  • 00090_Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)
  • 00087_Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)
  • 00083_Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)
  • 00073_Державна реєстрація рішення про припинення юрособи (крім гром.формувань та релігійних установ)
  • 00058_Державна реєстрація про виділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)
  • 00057_Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування)
  • 00056_Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування)
  • 00054_Державна реєстрація змін до відомостей про юр.особу (крім гром. формування та рел.організації), що містяться в ЄДР юр.осіб, фіз. осіб – підприємців та гром.формувань
  • 00052_Державна реєстрація включення відомостей про юр.особу (крім гром. формування та рел.орг.), зареєстровану до 01.07.04 р, відомості про яку не містяться в ЄДР юр.осіб, фіз.осіб
  • 00050_Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)
  • 01179_Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань
  • 00683_Підтвердження відомостей про кінцевого бенeфіціарного власника юридичної особи
  • 00236_Видача документів що містяться в реєстраційній справі юр.особи, гром.формування, що не має статусу юр.особи,фізососби підприємця
  • 00235_Видача виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставлення апостиля
  • 00234_Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань